İstek üzeri
Property 2946 photo 1
Property 2946 photo 2
Property 2946 photo 3
Property 2946 photo 4

Ayrıntılar

  • En yakın şehire uzaklık: 4 km
  • Havaalanına uzaklık: 26 km

Hizmetler

  • Deniz manzaralı

Açıklama

Satılık Arsa 0 metrekare Korfu’da. Arsada: elektrik idaresinden normal elektrik hattı.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
12 000 € 113 €/m²
  • Nesne kodu 36092
  • Metrekare 106 m²
  • Denize uzaklık 250 m
Satılık
160 000 € 40 €/m²
  • Nesne kodu 36199
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 150 m
Satılık
190 000 € 79 €/m²
  • Nesne kodu 36302
  • Metrekare 2400 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
320 000 € 213 €/m²
  • Nesne kodu 36389
  • Metrekare 1500 m²
  • Denize uzaklık 1 m
Satılık
70 000 € 16 €/m²
  • Nesne kodu 36516
  • Metrekare 4370 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
140 000 € 20 €/m²
  • Nesne kodu 36520
  • Metrekare 7000 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
2 500 000 € 71 €/m²
  • Nesne kodu 36667
  • Metrekare 35000 m²
Satılık
165 000 € 27 €/m²
  • Nesne kodu 36738
  • Metrekare 6000 m²
  • Denize uzaklık 1300 m
Satılık
165 000 € 33 €/m²
  • Nesne kodu 37166
  • Metrekare 4862 m²
  • Denize uzaklık 1400 m
Satılık
350 000 € 437 €/m²
  • Nesne kodu 37187
  • Metrekare 800 m²
  • Denize uzaklık 650 m

Bülten aboneliği