Satılık - Arsa 6000 m² Korfu’da

Yunanistan İyon Adaları Korfu Korfu
400 000 €
66 €/m²
Property 3061 photo 1
Property 3061 photo 2
Property 3061 photo 3
Property 3061 photo 4
Property 3061 photo 5
Property 3061 photo 6
Property 3061 photo 7
Property 3061 photo 8
Property 3061 photo 9
Property 3061 photo 10
Property 3061 photo 11
Property 3061 photo 12
Property 3061 photo 13

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 7000 m
  • Havaalanına uzaklık: 14 km

Hizmetler

  • Parking

Açıklama

Satılık Arsa 6000 metrekare Korfu’da. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
350 000 € 53 €/m²
  • Nesne kodu 14738
  • Metrekare 6500 m²
  • Denize uzaklık 2600 m
Satılık
490 000 € 7 €/m²
  • Nesne kodu 16054
  • Metrekare 68000 m²
  • Denize uzaklık 3400 m
Satılık
330 000 € 379 €/m²
  • Nesne kodu 21281
  • Metrekare 870 m²
  • Denize uzaklık 1700 m
Satılık
390 000 € 250 000 € 5 €/m²
  • Nesne kodu 21749
  • Metrekare 44000 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
330 000 € 47 €/m²
  • Nesne kodu 22562
  • Metrekare 7000 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
330 000 € 27 €/m²
  • Nesne kodu 23091
  • Metrekare 12000 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
350 000 € 83 €/m²
  • Nesne kodu 23170
  • Metrekare 4200 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
465 000 € 74 €/m²
  • Nesne kodu 24097
  • Metrekare 6260 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
540 000 € 121 €/m²
  • Nesne kodu 24098
  • Metrekare 4450 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
350 000 € 19 €/m²
  • Nesne kodu 25988
  • Metrekare 17600 m²
  • Denize uzaklık 2000 m

Bülten aboneliği