Satılan
İstek üzeri
Property 2640 photo 1
Property 2640 photo 2
Property 2640 photo 3
Property 2640 photo 4
Property 2640 photo 5
Property 2640 photo 6
Property 2640 photo 7
Property 2640 photo 8

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 3
  • Oda sayısı: 5: гостиная с кухней, зала с камином, 3 спальни, 2 ванные
  • Diğer olanaklar: отопление на дизеле, шкафы
  • Denize mesafe: 10000 m
  • Havaalanına uzaklık: 15 km

Hizmetler

  • Parking
  • Şömine

Açıklama

Selanik çevresinde satılık 135 metrekare mezonet. Mezonet 0 oluşmaktadır, Mezonet ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, şömine, otopark, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
160 000 € 1142 €/m²
  • Nesne kodu 62821
  • Metrekare 140 m²
  • Rooms 6
Satılık
379 000 € 1813 €/m²
  • Nesne kodu 63077
  • Metrekare 209 m²
  • Rooms 6
Satılık
600 000 € 2608 €/m²
  • Nesne kodu 63144
  • Metrekare 230 m²
  • Rooms 4
Satılık
550 000 € 2029 €/m²
  • Nesne kodu 63169
  • Metrekare 271 m²
  • Rooms 5
Satılık
185 000 € 2055 €/m²
  • Nesne kodu 63172
  • Metrekare 90 m²
  • Rooms 3
Satılık
320 000 € 2105 €/m²
  • Nesne kodu 63683
  • Metrekare 152 m²
  • Rooms 6
Satılık
280 000 € 1879 €/m²
  • Nesne kodu 63685
  • Metrekare 149 m²
  • Rooms 6
Satılık
300 000 € 2013 €/m²
  • Nesne kodu 63686
  • Metrekare 149 m²
  • Rooms 6
Satılık
520 000 € 2810 €/m²
  • Nesne kodu 63819
  • Metrekare 185 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
390 000 € 3046 €/m²
  • Nesne kodu 64223
  • Metrekare 128 m²
  • Rooms 4

Bülten aboneliği