Şirket hakkında
Hakkımızda
Şirket albümü
Ekibimiz
+30 2310 591 431
Güvenlik Sistemi Kurulumu
Satılık - Arsa 10000 m² Kassandra’da (Chalkidiki)
Yunanistan
Makedonya
Halkidiki
Kassandra
Elani
140 000 €
14 €/m²
Nesne kodu
26033
Satılık, Kiralık
Satılık
Tip
Arsa
Arazi büyüklüğü
10000 m²
Bölge
Kassandra (Chalkidiki)
Location
Elani (Kassandra) | Halkidiki (Makedonya)
Ayrıntılar
Denize mesafe:
1000 m
En yakın şehire uzaklık:
2 km
Havaalanına uzaklık:
61 km
Açıklama
Satılık Arsa 10000 metrekare Kassandra’da (Chalkidiki). Daire ruhsatlı 300 metrekare.
Konum
Benzer öğeler
Satılık
120 000 €
100 000 €
8 €/m²
Arsa 11142 m² Kassandra (Chalkidiki)
Kassandra (Chalkidiki)
Nesne kodu
18458
Metrekare
11142 m²
Denize uzaklık
2500 m
Satılık
130 000 €
90 €/m²
Arsa 1441 m² Kassandra (Chalkidiki)
Kassandra (Chalkidiki)
Nesne kodu
47366
Metrekare
1441 m²
Denize uzaklık
2500 m
Satılık
120 000 €
396 €/m²
Arsa 303 m² Kassandra (Chalkidiki)
Kassandra (Chalkidiki)
Nesne kodu
60201
Metrekare
303 m²
Denize uzaklık
200 m
Satılık
115 000 €
57 €/m²
Arsa 2000 m² Kassandra (Chalkidiki)
Kassandra (Chalkidiki)
Nesne kodu
26622
Metrekare
2000 m²
Denize uzaklık
5000 m
Satılık
120 000 €
209 €/m²
Arsa 574 m² Kassandra (Chalkidiki)
Kassandra (Chalkidiki)
Nesne kodu
19631
Metrekare
574 m²
Denize uzaklık
3000 m
Satılık
150 000 €
10 €/m²
Arsa 15000 m² Kassandra (Chalkidiki)
Kassandra (Chalkidiki)
Nesne kodu
45200
Metrekare
15000 m²
Denize uzaklık
3800 m
Satılık
180 000 €
30 €/m²
Arsa 5906 m² Kassandra (Chalkidiki)
Kassandra (Chalkidiki)
Nesne kodu
64513
Metrekare
5906 m²
Denize uzaklık
3000 m
Satılık
200 000 €
33 €/m²
Arsa 6000 m² Kassandra (Chalkidiki)
Kassandra (Chalkidiki)
Nesne kodu
11118
Metrekare
6000 m²
Denize uzaklık
600 m
Satılık
120 000 €
10 €/m²
Arsa 11046 m² Kassandra (Chalkidiki)
Kassandra (Chalkidiki)
Nesne kodu
52900
Metrekare
11046 m²
Denize uzaklık
2500 m
Satılık
190 000 €
1061 €/m²
Arsa 179 m² Kassandra (Chalkidiki)
Kassandra (Chalkidiki)
Nesne kodu
45031
Metrekare
179 m²
Denize uzaklık
30 m
Tomaz Osmanov
+30 23740 22433
Gayrimenkul hakkında daha ayrıntılı bilgi isteyin.
Gayrimenkulü görmek için randevu isteme.
Bu web sitesine, gönderdiğim bilgilerimi saklamasını kabul ediyorum.
Entresol
2. kat
3. kat
4. kat
5. kat
6. kat
7. kat
8. kat
8. kat ve yukarı
Çatı katı
Çatı katı
1. kat
Kata
--
bodrum katı
zemin kat
Entresol
2. kat
3. kat
4. kat
5. kat
6. kat
7. kat
8. kat
8. kat ve yukarı
Çatı katı
Çatı katı
1. kat
Mikonos
12 Adalar