Satılık - Arsa 50000 m² Kavala çevresinde

Yunanistan Makedonya Kavala Valiliği Orfano Belediyesi
İstek üzeri
Property 2563 photo 1
Property 2563 photo 2
Property 2563 photo 3
Property 2563 photo 4
Property 2563 photo 5
Property 2563 photo 6

Ayrıntılar

  • Plaj: песчаный
  • Diğer olanaklar: артезианская скважина
  • Denize mesafe: 800 m
  • En yakın şehire uzaklık: 70 km
  • Havaalanına uzaklık: 18 km

Hizmetler

  • Deniz manzaralı

Açıklama

Satılık Arsa 50000 metrekare Kavala çevresinde. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
165 000 € 130 000 € 23 €/m²
  • Nesne kodu 8476
  • Metrekare 5500 m²
  • Denize uzaklık 1300 m
Satılık
140 000 € 77 €/m²
  • Nesne kodu 25338
  • Metrekare 1800 m²
  • Denize uzaklık 80 m
Satılık
330 000 € 126 €/m²
  • Nesne kodu 25340
  • Metrekare 2600 m²
  • Denize uzaklık 10 m
Satılık
240 000 € 19 €/m²
  • Nesne kodu 26834
  • Metrekare 12567 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
70 000 € 16 €/m²
  • Nesne kodu 30528
  • Metrekare 4300 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
550 000 € 136 €/m²
  • Nesne kodu 31932
  • Metrekare 4025 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
350 000 € 109 €/m²
  • Nesne kodu 32544
  • Metrekare 3200 m²
  • Denize uzaklık 1800 m
Satılık
55 000 € 64 €/m²
  • Nesne kodu 35211
  • Metrekare 850 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
120 000 € 3 €/m²
  • Nesne kodu 54373
  • Metrekare 34000 m²
  • Denize uzaklık 12000 m
Satılık
50 000 € 61 €/m²
  • Nesne kodu 54475
  • Metrekare 810 m²
  • Denize uzaklık 10000 m

Bülten aboneliği