Şirket hakkında
Hakkımızda
Şirket albümü
Ekibimiz
+30 2310 591 431
Güvenlik Sistemi Kurulumu
Satılık - Arsa 6616 m² Kassandra’da (Chalkidiki)
Yunanistan
Makedonya
Halkidiki
Kassandra
Loutra Belediyesi
550 000 €
83 €/m²
Nesne kodu
25612
Satılık, Kiralık
Satılık
Tip
Arsa
Arazi büyüklüğü
6616 m²
Bölge
Kassandra (Chalkidiki)
Location
Loutra Belediyesi (Kassandra) | Halkidiki (Makedonya)
Ayrıntılar
Denize mesafe:
83 m
Havaalanına uzaklık:
83 km
Açıklama
Satılık Arsa 6616 metrekare Kassandra’da (Chalkidiki). Mülk, güzel bir deniz manzarasına sahiptir.
Konum
Benzer öğeler
Satılık
500 000 €
363 €/m²
Arsa 1374 m² Kassandra (Chalkidiki)
Kassandra (Chalkidiki)
Nesne kodu
64827
Metrekare
1374 m²
Denize uzaklık
500 m
Satılık
590 000 €
59 €/m²
Arsa 10000 m² Kassandra (Chalkidiki)
Kassandra (Chalkidiki)
Nesne kodu
23691
Metrekare
10000 m²
Denize uzaklık
640 m
Satılık
750 000 €
173 €/m²
Arsa 4320 m² Kassandra (Chalkidiki)
Kassandra (Chalkidiki)
Nesne kodu
3597
Metrekare
4320 m²
Denize uzaklık
30 m
Satılık
500 000 €
27 €/m²
Arsa 18237 m² Kassandra (Chalkidiki)
Kassandra (Chalkidiki)
Nesne kodu
6955
Metrekare
18237 m²
Denize uzaklık
8000 m
Satılık
500 000 €
78 €/m²
Arsa 6400 m² Kassandra (Chalkidiki)
Kassandra (Chalkidiki)
Nesne kodu
22028
Metrekare
6400 m²
Denize uzaklık
400 m
Satılık
600 000 €
36 €/m²
Arsa 16500 m² Kassandra (Chalkidiki)
Kassandra (Chalkidiki)
Nesne kodu
877
Metrekare
16500 m²
Denize uzaklık
450 m
Satılık
520 000 €
42 €/m²
Arsa 12300 m² Kassandra (Chalkidiki)
Kassandra (Chalkidiki)
Nesne kodu
31677
Metrekare
12300 m²
Denize uzaklık
300 m
Satılık
500 000 €
50 €/m²
Arsa 10000 m² Kassandra (Chalkidiki)
Kassandra (Chalkidiki)
Nesne kodu
2649
Metrekare
10000 m²
Denize uzaklık
1500 m
Satılık
740 000 €
740 €/m²
Arsa 1000 m² Kassandra (Chalkidiki)
Kassandra (Chalkidiki)
Nesne kodu
44075
Metrekare
1000 m²
Denize uzaklık
700 m
Satılık
525 000 €
53 €/m²
Arsa 9861 m² Kassandra (Chalkidiki)
Kassandra (Chalkidiki)
Nesne kodu
2987
Metrekare
9861 m²
Denize uzaklık
700 m
Tomaz Osmanov
+30 23740 22433
Gayrimenkul hakkında daha ayrıntılı bilgi isteyin.
Gayrimenkulü görmek için randevu isteme.
Bu web sitesine, gönderdiğim bilgilerimi saklamasını kabul ediyorum.
Entresol
2. kat
3. kat
4. kat
5. kat
6. kat
7. kat
8. kat
8. kat ve yukarı
Çatı katı
Çatı katı
1. kat
Kata
--
bodrum katı
zemin kat
Entresol
2. kat
3. kat
4. kat
5. kat
6. kat
7. kat
8. kat
8. kat ve yukarı
Çatı katı
Çatı katı
1. kat
Mikonos
12 Adalar