140 000 €
77 €/m²
Property 25338 photo 1

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 80 m
  • Havaalanına uzaklık: 50 km

Açıklama

Satılık Arsa 1800 metrekare Kavala çevresinde. Şehir planının dışındadır . Arsada: iyi, belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 185 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
170 000 € 30 €/m²
  • Nesne kodu 5135
  • Metrekare 5650 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
165 000 € 130 000 € 32 €/m²
  • Nesne kodu 8475
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 1200 m
Satılık
165 000 € 130 000 € 23 €/m²
  • Nesne kodu 8476
  • Metrekare 5500 m²
  • Denize uzaklık 1300 m
Satılık
140 000 € 77 €/m²
  • Nesne kodu 25338
  • Metrekare 1800 m²
  • Denize uzaklık 80 m
Satılık
120 000 € 3 €/m²
  • Nesne kodu 54373
  • Metrekare 34000 m²
  • Denize uzaklık 12000 m
Satılık
205 000 € 512 €/m²
  • Nesne kodu 60755
  • Metrekare 400 m²
  • Denize uzaklık 1100 m
Satılık
150 000 € 421 €/m²
  • Nesne kodu 64077
  • Metrekare 356 m²
  • Denize uzaklık 270 m

Bülten aboneliği