Satılık - Müstakil ev 90 m² Kassandra’da (Chalkidiki)

Yunanistan Makedonya Halkidiki Kassandra
2 200 000 €
24444 €/m²
Property 2500 photo 1
Property 2500 photo 2
Property 2500 photo 3
Property 2500 photo 4
Property 2500 photo 5
Property 2500 photo 6
Property 2500 photo 7
Property 2500 photo 8
Property 2500 photo 9
Property 2500 photo 10
Property 2500 photo 11
Property 2500 photo 12

Ayrıntılar

  • Plaj: песчаный
  • Oda sayısı: 4: гостиная с кухней, 3 спальни, санузел(ванная), веранда
  • Diğer olanaklar: плюс отдельно стоящий маленький домик с одной комнатой и санузлом(душ), беседка с барбекю, кладовая
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 1
  • En yakın şehire uzaklık: 0,5 km
  • Havaalanına uzaklık: 71 km

Hizmetler

  • Parking
  • Deniz manzaralı
  • Şömine
  • Depo

Açıklama

Kassandra’da (Chalkidiki) satılık 90 metrekare 1 katlı müstakil ev. Ev 3 yatak odası, amerikan mutfak, bir banyo mevcuttur. Müstakil ev ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir deniz manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, şömine, otopark, barbekü, kiler bulunmaktadır.

Muhteşem köy bir uçurumun üzerine inşa edilmiştir ve yüksek bir konumdan güzel bir deniz manzarasına sahiptir. Köy gelişmiş bir altyapıya, güzel ahşap balkonlu geleneksel taş evlere, taşla kaplı dar sokaklara, birçok tavernaya, restorana, kafeteryaya, yuvarlak bir meydana, laografya müzesine, eski bir kiliseye sahiptir ve Halkidiki yarımadasının en eski köylerinden biridir.     

Konum

Benzer öğeler

Bülten aboneliği