Satılık - Müstakil ev 100 m² Korfu’da

Yunanistan İyon Adaları Korfu Korfu
60 000 €
600 €/m²
Property 24276 photo 1
Property 24276 photo 2

Ayrıntılar

  • Oda sayısı: 4
  • Levels: 3
  • Bedrooms: 3
  • Denize mesafe: 5000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 11 km
  • Havaalanına uzaklık: 5 km

Hizmetler

  • Şömine
  • Depo

Açıklama

Korfu’da satılık 100 metrekare 3 katlı müstakil ev. Yarı bodrum katı bir yatak odası mevcuttur. zemin kat bir yatak odası, salon mevcuttur. 1. kat bir yatak odası mevcuttur. Müstakil ev ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca şömine, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
55 000 € 500 €/m²
  • Nesne kodu 42947
  • Metrekare 110 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
65 000 € 955 €/m²
  • Nesne kodu 38964
  • Metrekare 68 m²
  • Denize uzaklık 6500 m
Satılık
60 000 € 666 €/m²
  • Nesne kodu 35068
  • Metrekare 90 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
70 000 € 333 €/m²
  • Nesne kodu 47136
  • Metrekare 210 m²
  • Denize uzaklık 3900 m

Bülten aboneliği