Satılık - Arsa 4070 m² Sithonia’da (Chalkidiki)

Yunanistan Makedonya Halkidiki Sithonia Belediyesi
280 000 € 250 000 €
61 €/m²
Property 2388 photo 1
Property 2388 photo 2
Property 2388 photo 3
Property 2388 photo 4
Property 2388 photo 5
Property 2388 photo 6

Ayrıntılar

  • Plaj: песчаный с пологим заходом в воду
  • Denize mesafe: 360 m
  • En yakın şehire uzaklık: 11 km
  • Havaalanına uzaklık: 88 km

Hizmetler

  • Deniz manzaralı

Açıklama

Satılık Arsa 4070 metrekare Sithonia’da (Chalkidiki). Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 200 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz manzarasına sahiptir.

Halkidiki'nin Sithonia'sında yer alan arazi, pitoresk bir bölgedir ve doğası için benzersizdir, insan sıradağları ve büyüleyici harika ormanlar üzerinde olumlu bir etkiye sahip olan Akdeniz sağlıklı iklimine sahip açık alanlarla temsil edilmektedir. Yarımadanın en yüksek noktası, deniz seviyesinden 811 metre yükseklikte bulunan Itamos Dağı'dır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
330 000 € 300 €/m²
  • Nesne kodu 46536
  • Metrekare 1100 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
250 000 € 59 €/m²
  • Nesne kodu 46798
  • Metrekare 4170 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
380 000 € 42 €/m²
  • Nesne kodu 46799
  • Metrekare 9000 m²
  • Denize uzaklık 1200 m
Satılık
250 000 € 62 €/m²
  • Nesne kodu 47242
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 900 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 49580
  • Metrekare 5800 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
230 000 € 52 €/m²
  • Nesne kodu 49799
  • Metrekare 4400 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
230 000 € 115 €/m²
  • Nesne kodu 51086
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 150 m
Satılık
260 000 € 1165 €/m²
  • Nesne kodu 53218
  • Metrekare 223 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
260 000 € 787 €/m²
  • Nesne kodu 56599
  • Metrekare 330 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
225 000 € 43 €/m²
  • Nesne kodu 56930
  • Metrekare 5200 m²
  • Denize uzaklık 2100 m

Bülten aboneliği