Satılan

Satılık - Daire 220 m² Atina’da

Yunanistan Attica Atina - Güney Voula Dili
1 025 000 €
4659 €/m²
Property 23192 photo 1
Property 23192 photo 2
Property 23192 photo 3
Property 23192 photo 4
Property 23192 photo 5
Property 23192 photo 6
Property 23192 photo 7
Property 23192 photo 8
Property 23192 photo 9
Property 23192 photo 10
Property 23192 photo 11

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2004
  • Oda sayısı: 4
  • Isıtma: doğalgaz
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Denize mesafe: 200 m
  • Havaalanına uzaklık: 20 km

Hizmetler

  • Parking
  • Asansör
  • Şömine
  • Depo

Açıklama

Atina’da satılık 220 metrekare daire. Daire 3. katta bulunur, 3. kat 3 yatak odası, amerikan mutfak, 2 banyo, bir tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, güzel bir deniz, şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, şömine, otopark, bahçe, asansör, ısıtma, alarm sistemi, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
1 080 000 € 11739 €/m²
  • Nesne kodu 58417
  • Metrekare 92 m²
  • Rooms 3
Satılık
890 000 € 4450 €/m²
  • Nesne kodu 62009
  • Metrekare 200 m²
  • Rooms 4
Satılık
1 050 000 € 7777 €/m²
  • Nesne kodu 62306
  • Metrekare 135 m²
  • Rooms 4
Satılık
880 000 € 6717 €/m²
  • Nesne kodu 62389
  • Metrekare 131 m²
  • Rooms 5
Satılık
850 000 € 800 000 € 5333 €/m²
  • Nesne kodu 62432
  • Metrekare 150 m²
  • Rooms 3
Satılık
1 000 000 € 7936 €/m²
  • Nesne kodu 64113
  • Metrekare 126 m²
  • Rooms 4
Satılık
1 100 000 € 7857 €/m²
  • Nesne kodu 64114
  • Metrekare 140 m²
  • Rooms 4
Satılık
1 400 000 € 10852 €/m²
  • Nesne kodu 64217
  • Metrekare 129 m²
  • Rooms 4
Satılık
900 000 € 10843 €/m²
  • Nesne kodu 64234
  • Metrekare 83 m²
  • Rooms 3
Satılık
1 250 000 € 10593 €/m²
  • Nesne kodu 64235
  • Metrekare 118 m²
  • Rooms 4

Bülten aboneliği