40 000 €
11 €/m²
Property 22233 photo 1
Property 22233 photo 2
Property 22233 photo 3
Property 22233 photo 4

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 1500 m
  • En yakın şehire uzaklık: 1 km
  • Havaalanına uzaklık: 35 km

Açıklama

Satılık Arsa 3600 metrekare Chalkidiki’de. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
40 000 € 9 €/m²
  • Nesne kodu 49448
  • Metrekare 4039 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
50 000 € 67 €/m²
  • Nesne kodu 33210
  • Metrekare 740 m²
  • Denize uzaklık 11000 m
Satılık
57 000 € 10 €/m²
  • Nesne kodu 22234
  • Metrekare 5700 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
53 000 € 87 €/m²
  • Nesne kodu 8141
  • Metrekare 603 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
50 000 € 9 €/m²
  • Nesne kodu 37212
  • Metrekare 5500 m²
  • Denize uzaklık 22000 m
Satılık
50 000 € 31 €/m²
  • Nesne kodu 60891
  • Metrekare 1586 m²
  • Denize uzaklık 18000 m
Satılık
44 000 € 88 €/m²
  • Nesne kodu 48313
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 5500 m
Satılık
44 000 € 88 €/m²
  • Nesne kodu 48297
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 5500 m
Satılık
50 000 € 39 €/m²
  • Nesne kodu 48351
  • Metrekare 1266 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
55 000 € 25 €/m²
  • Nesne kodu 45230
  • Metrekare 2200 m²
  • Denize uzaklık 550 m

Bülten aboneliği