Satılık - Arsa 302 m² Sithonia’da (Chalkidiki)

Yunanistan Makedonya Halkidiki Sithonia Belediyesi
96 000 € 80 000 €
264 €/m²
Property 2106 photo 1
Property 2106 photo 2
Property 2106 photo 3
Property 2106 photo 4

Ayrıntılar

  • Plaj: песчаный
  • Denize mesafe: 500 m
  • Havaalanına uzaklık: 47 km

Hizmetler

  • Deniz manzaralı

Açıklama

Satılık Arsa 302 metrekare Sithonia’da (Chalkidiki). Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 180 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
100 000 € 200 €/m²
  • Nesne kodu 60492
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 150 m
Satılık
105 000 € 210 €/m²
  • Nesne kodu 60519
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
110 000 € 187 €/m²
  • Nesne kodu 60553
  • Metrekare 586 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
105 000 € 210 €/m²
  • Nesne kodu 60728
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
95 000 € 5 €/m²
  • Nesne kodu 60943
  • Metrekare 16726 m²
  • Denize uzaklık 1800 m
Önerilen Satılık
100 000 € 12 €/m²
  • Nesne kodu 61412
  • Metrekare 8000 m²
  • Denize uzaklık 870 m
Önerilen Satılık
120 000 € 397 €/m²
  • Nesne kodu 61587
  • Metrekare 302 m²
  • Denize uzaklık 6500 m
Önerilen Satılık
110 000 € 647 €/m²
  • Nesne kodu 61740
  • Metrekare 170 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
100 000 € 18 €/m²
  • Nesne kodu 62179
  • Metrekare 5500 m²
  • Denize uzaklık 3400 m
Satılık
92 000 € 230 €/m²
  • Nesne kodu 65636
  • Metrekare 400 m²
  • Denize uzaklık 200 m

Bülten aboneliği