Satılan
İstek üzeri
Property 20997 photo 1
Property 20997 photo 2
Property 20997 photo 3
Property 20997 photo 4
Property 20997 photo 5
Property 20997 photo 6
Property 20997 photo 7
Property 20997 photo 8
Property 20997 photo 9
Property 20997 photo 10
Property 20997 photo 11
Property 20997 photo 12

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2009
  • Oda sayısı: 5
  • Isıtma: doğalgaz
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 2
  • Denize mesafe: 9500 m
  • Havaalanına uzaklık: 32 km

Hizmetler

  • Asansör
  • Şömine
  • Depo
  • Garaj

Açıklama

Atina’da satılık 135 metrekare daire. Daire 5. katta bulunur, 5. kat 4 yatak odası, amerikan mutfak, bir banyo, bir tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, şehir, orman manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, şömine, asansör, garaj, ısıtma, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
185 000 € 2500 €/m²
  • Nesne kodu 50423
  • Metrekare 74 m²
  • Rooms 3
Satılık
220 000 € 2268 €/m²
  • Nesne kodu 50492
  • Metrekare 97 m²
  • Rooms 4
Satılık
165 000 € 916 €/m²
  • Nesne kodu 50635
  • Metrekare 180 m²
  • Denize uzaklık 12000 m
Satılık
215 000 € 2828 €/m²
  • Nesne kodu 50642
  • Metrekare 76 m²
  • Rooms 2
Satılık
180 000 € 1894 €/m²
  • Nesne kodu 51269
  • Metrekare 95 m²
  • Rooms 4
Satılık
178 000 € 1561 €/m²
  • Nesne kodu 51771
  • Metrekare 114 m²
  • Rooms 3
Satılık
195 000 € 2096 €/m²
  • Nesne kodu 51795
  • Metrekare 93 m²
  • Rooms 3
Satılık
225 000 € 3082 €/m²
  • Nesne kodu 52255
  • Metrekare 73 m²
  • Rooms 3
Satılık
168 000 € 2507 €/m²
  • Nesne kodu 52296
  • Metrekare 67 m²
  • Rooms 3
Satılık
190 000 € 1016 €/m²
  • Nesne kodu 52331
  • Metrekare 187 m²
  • Denize uzaklık 2000 m

Bülten aboneliği