Şirket hakkında
Hakkımızda
Şirket albümü
Ekibimiz
+30 2310 591 431
Güvenlik Sistemi Kurulumu
Satılık - Arsa 10000 m² Attiki’de
Yunanistan
Attica
Argosaronikos adaları
Aegina
2 200 000 €
220 €/m²
Nesne kodu
20989
Satılık, Kiralık
Satılık
Tip
Arsa
Arazi büyüklüğü
10000 m²
Bölge
Attiki
Location
Attica (Yunanistan) | Aegina (Argosaronikos adaları)
Ayrıntılar
Kat sayısı:
2
Yapım Yılı:
1970
Yenileme yılı:
1997
Oda sayısı:
5
Isıtma:
mazot
Levels:
2
Bathrooms:
2
Bedrooms:
3
WCs:
2
Denize mesafe:
1000 m
Havaalanına uzaklık:
70 km
Hizmetler
Şömine
Açıklama
Satılık Arsa 10000 metrekare Attiki’de. Mülk, güzel bir deniz, dağ, şehir manzarasına sahiptir.
Konum
Benzer öğeler
Satılık
1 800 000 €
1000 €/m²
Arsa 1800 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
11447
Metrekare
1800 m²
Denize uzaklık
9000 m
Satılık
2 900 000 €
225 €/m²
Arsa 12850 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
61794
Metrekare
12850 m²
Denize uzaklık
4500 m
Satılık
2 200 000 €
220 €/m²
Arsa 10000 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
20989
Metrekare
10000 m²
Rooms
5
Satılık
2 650 000 €
1472 €/m²
Arsa 1800 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
13857
Metrekare
1800 m²
Denize uzaklık
60 m
Satılık
2 800 000 €
2 500 000 €
56 €/m²
Arsa 44000 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
11259
Metrekare
44000 m²
Denize uzaklık
5 m
Satılık
3 000 000 €
279 €/m²
Arsa 10741 m² Attiki
Attiki
Nesne kodu
31339
Metrekare
10741 m²
Denize uzaklık
1000 m
Anton Barabas
+30 210 325 4150
sales@grekodom.com
Gayrimenkul hakkında daha ayrıntılı bilgi isteyin.
Gayrimenkulü görmek için randevu isteme.
Bu web sitesine, gönderdiğim bilgilerimi saklamasını kabul ediyorum.
Entresol
2. kat
3. kat
4. kat
5. kat
6. kat
7. kat
8. kat
8. kat ve yukarı
Çatı katı
Çatı katı
1. kat
Kata
--
bodrum katı
zemin kat
Entresol
2. kat
3. kat
4. kat
5. kat
6. kat
7. kat
8. kat
8. kat ve yukarı
Çatı katı
Çatı katı
1. kat
Mikonos
12 Adalar