Satılan
İstek üzeri
Property 20965 photo 1
Property 20965 photo 2
Property 20965 photo 3
Property 20965 photo 4
Property 20965 photo 5
Property 20965 photo 6
Property 20965 photo 7
Property 20965 photo 8
Property 20965 photo 9

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 1100 m
  • Havaalanına uzaklık: 10 km

Açıklama

Satılık Arsa 13000 metrekare Korfu’da. Şehir planının bir parçasıdır. Daire ruhsatlı 600 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
75 000 € 52 000 € 29 €/m²
  • Nesne kodu 59230
  • Metrekare 1757 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
320 000 € 280 000 € 55 €/m²
  • Nesne kodu 59779
  • Metrekare 5020 m²
  • Denize uzaklık 1300 m
Satılık
100 000 € 40 €/m²
  • Nesne kodu 60025
  • Metrekare 2500 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
120 000 € 128 €/m²
  • Nesne kodu 60113
  • Metrekare 932 m²
  • Denize uzaklık 1800 m
Satılık
120 000 € 131 €/m²
  • Nesne kodu 60117
  • Metrekare 914 m²
  • Denize uzaklık 1800 m
Satılık
120 000 € 129 €/m²
  • Nesne kodu 60119
  • Metrekare 930 m²
  • Denize uzaklık 1800 m
Satılık
330 000 € 118 €/m²
  • Nesne kodu 60122
  • Metrekare 2776 m²
  • Denize uzaklık 1800 m
Satılık
90 000 € 85 €/m²
  • Nesne kodu 60214
  • Metrekare 1047 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
30 000 € 4 €/m²
  • Nesne kodu 60287
  • Metrekare 6500 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
55 000 € 40 €/m²
  • Nesne kodu 60316
  • Metrekare 1374 m²
  • Denize uzaklık 9000 m

Bülten aboneliği