750 000 € 600 000 €
1017 €/m²
Property 18616 photo 1
Property 18616 photo 2
Property 18616 photo 3
Property 18616 photo 4
Property 18616 photo 5
Property 18616 photo 6
Property 18616 photo 7
Property 18616 photo 8
Property 18616 photo 9
Property 18616 photo 10
Property 18616 photo 11
Property 18616 photo 12
Property 18616 photo 13
Property 18616 photo 14
Property 18616 photo 15
Property 18616 photo 16
Property 18616 photo 17
Property 18616 photo 18
Property 18616 photo 19
Property 18616 photo 20
Property 18616 photo 21
Property 18616 photo 22
Property 18616 photo 23
Property 18616 photo 24
Property 18616 photo 25
Property 18616 photo 26
Property 18616 photo 27

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 3
  • Yapım Yılı: 2005
  • Oda sayısı: 8
  • Isıtma: mazot
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 7
  • WCs: 3
  • Denize mesafe: 4000 m
  • Havaalanına uzaklık: 13 km

Hizmetler

  • Parking
  • Şömine
  • Depo
  • Garaj

Açıklama

Selanik çevresinde satılık 590 metrekare 3-katlı villa. zemin kat 2 yatak odası, salon, bir mutfak, bir banyo, 2 kiler mevcuttur. 1. kat 3 yatak odası, bir banyo mevcuttur. 2. kat 2 yatak odası, bir banyo mevcuttur. Villa ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, şömine, klima, tente, otopark, bahçe, çim, barbekü, garaj, ısıtma, alarm sistemi, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
850 000 € 1700 €/m²
  • Nesne kodu 14340
  • Metrekare 500 m²
  • Rooms 5
Satılık
1 100 000 € 2444 €/m²
  • Nesne kodu 22829
  • Metrekare 450 m²
  • Rooms 8
Satılık
850 000 € 1545 €/m²
  • Nesne kodu 28968
  • Metrekare 550 m²
  • Rooms 6
Satılık
990 000 € 1695 €/m²
  • Nesne kodu 34379
  • Metrekare 584 m²
  • Rooms 7
Satılık
1 060 000 € 2120 €/m²
  • Nesne kodu 38305
  • Metrekare 500 m²
  • Rooms 5
Satılık
900 000 € 1236 €/m²
  • Nesne kodu 40643
  • Metrekare 728 m²
  • Rooms 14
Satılık
1 100 000 € 2200 €/m²
  • Nesne kodu 41666
  • Metrekare 500 m²
  • Rooms 8
Satılık
1 050 000 € 2333 €/m²
  • Nesne kodu 56882
  • Metrekare 450 m²
  • Rooms 5
Satılık
800 000 € 1454 €/m²
  • Nesne kodu 56972
  • Metrekare 550 m²
  • Rooms 7
Satılık
960 000 € 2086 €/m²
  • Nesne kodu 57263
  • Metrekare 460 m²
  • Rooms 6

Bülten aboneliği