Satılan
İstek üzeri
Property 18300 photo 1
Property 18300 photo 2
Property 18300 photo 3
Property 18300 photo 4
Property 18300 photo 5
Property 18300 photo 6
Property 18300 photo 7
Property 18300 photo 8

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 350 m
  • En yakın şehire uzaklık: 4 km
  • Havaalanına uzaklık: 140 km

Açıklama

Satılık Arsa 500 metrekare Kiaritsi’de. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 120 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
100 000 € 200 €/m²
  • Nesne kodu 62789
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
95 000 € 78 000 € 156 €/m²
  • Nesne kodu 62812
  • Metrekare 498 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
160 000 € 320 €/m²
  • Nesne kodu 62852
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 1400 m
Satılık
100 000 € 95 000 € 190 €/m²
  • Nesne kodu 63207
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
65 000 € 130 €/m²
  • Nesne kodu 63247
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
70 000 € 140 €/m²
  • Nesne kodu 63379
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
55 000 € 110 €/m²
  • Nesne kodu 63380
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 1300 m
Satılık
115 000 € 230 €/m²
  • Nesne kodu 63385
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 63387
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 150 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 63563
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 800 m

Bülten aboneliği