Satılık - Yatırım, iş 70 m² Kassandra’da (Chalkidiki)

Yunanistan Makedonya Halkidiki Kassandra
200 000 €
2857 €/m²
Property 17794 photo 1

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1979
  • Denize mesafe: 350 m
  • Havaalanına uzaklık: 63 km

Açıklama

Kassandra’da (Chalkidiki) satılık iş amaçlı 70 metrekare. Ticari alan 0 kattan oluşmaktadır. Yatırım, iş ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
250 000 € 1785 €/m²
  • Nesne kodu 2480
  • Metrekare 140 m²
  • Denize uzaklık 1400 m
Satılık
200 000 € 2857 €/m²
  • Nesne kodu 17794
  • Metrekare 70 m²
  • Denize uzaklık 350 m
Satılık
250 000 € 2500 €/m²
  • Nesne kodu 22583
  • Metrekare 100 m²
  • Denize uzaklık 45 m
Satılık
280 000 € 280 €/m²
  • Nesne kodu 25877
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
290 000 € 1450 €/m²
  • Nesne kodu 31296
  • Metrekare 200 m²
  • Denize uzaklık 250 m
Satılık
190 000 € 170 000 € 283 €/m²
  • Nesne kodu 45092
  • Metrekare 600 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Önerilen Satılık
296 000 € 2446 €/m²
  • Nesne kodu 58508
  • Metrekare 121 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Önerilen Satılık
277 000 € 2451 €/m²
  • Nesne kodu 58509
  • Metrekare 113 m²
  • Denize uzaklık 700 m

Bülten aboneliği