Satılık - Otel 350 m² Sithonia’da (Chalkidiki)

Yunanistan Makedonya Halkidiki Sithonia Belediyesi
700 000 €
2000 €/m²
Property 1775 photo 1
Property 1775 photo 2
Property 1775 photo 3
Property 1775 photo 4
Property 1775 photo 5
Property 1775 photo 6
Property 1775 photo 7
Property 1775 photo 8
Property 1775 photo 9
Property 1775 photo 10
Property 1775 photo 11
Property 1775 photo 12
Property 1775 photo 13
Property 1775 photo 14
Property 1775 photo 15
Property 1775 photo 16
Property 1775 photo 17

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2000
  • Plaj: песчаный
  • Oda sayısı: 13: ресепшн, квартира для персонала, 13 номеров
  • Diğer olanaklar: кухонный уголок, тв и кондиционеры во всех номерах, солнечные панели нагрева воды
  • Denize mesafe: 200 m
  • Havaalanına uzaklık: 84 km

Hizmetler

  • Deniz manzaralı

Açıklama

Sithonia’da (Chalkidiki) satılık 350 metrekare otel. Otelin 0 oluşmaktadır, Otel ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
700 000 € 2000 €/m²
  • Nesne kodu 1775
  • Metrekare 350 m²
  • Rooms 13
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 9521
  • Metrekare 650 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
750 000 € 1923 €/m²
  • Nesne kodu 23881
  • Metrekare 390 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
600 000 € 2500 €/m²
  • Nesne kodu 24889
  • Metrekare 240 m²
  • Denize uzaklık 150 m
Satılık
750 000 € 3348 €/m²
  • Nesne kodu 32211
  • Metrekare 224 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
880 000 € 2279 €/m²
  • Nesne kodu 63844
  • Metrekare 386 m²
  • Denize uzaklık 350 m
Satılık
960 000 € 2285 €/m²
  • Nesne kodu 65948
  • Metrekare 420 m²
  • Rooms 13

Bülten aboneliği