Satılık - Müstakil ev 120 m² Chalkidiki’de

Yunanistan Makedonya Halkidiki Nea Propontida Portekiz
200 000 € 185 000 €
1542 €/m²
Property 16667 photo 1
Property 16667 photo 2
Property 16667 photo 3
Property 16667 photo 4
Property 16667 photo 5
Property 16667 photo 6
Property 16667 photo 7
Property 16667 photo 8
Property 16667 photo 9
Property 16667 photo 10
Property 16667 photo 11
Property 16667 photo 12
Property 16667 photo 13
Property 16667 photo 14
Property 16667 photo 15

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 2
  • Yapım Yılı: 2014
  • Oda sayısı: 4
  • Isıtma: mazot
  • Diğer olanaklar: Дом завершен на 90% ( остались отделочные работы)
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Denize mesafe: 3000 m
  • Havaalanına uzaklık: 37 km

Hizmetler

  • Parking
  • Şömine

Açıklama

Chalkidiki’de satılık 120 metrekare 2 katlı müstakil ev. zemin kat bir yatak odası, amerikan mutfak, bir banyo mevcuttur. 1. kat 2 yatak odası, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Müstakil ev ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir dağ, şehir, orman manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, güneş enerjisi, şömine, otopark, çim, barbekü, ısıtma, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Bülten aboneliği