Satılan

Satılık - Mezonet 140 m² Kassandra’da (Chalkidiki)

Yunanistan Makedonya Halkidiki Kassandra
400 000 €
2857 €/m²
Property 162 photo 1
Property 162 photo 2
Property 162 photo 3
Property 162 photo 4
Property 162 photo 5
Property 162 photo 6
Property 162 photo 7
Property 162 photo 8
Property 162 photo 9

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 4
  • Yapım Yılı: 2008
  • Plaj: песчаный
  • Oda sayısı: 6: подвал:зал, кухня, 2 комнаты. 1-3 этаж: гостиная с кухней, 3 спальни, 2 ванные, туалет, 2 веранды
  • Diğer olanaklar: Веранды по 20 кв.м., камин, отопление
  • Denize mesafe: 40 m
  • Havaalanına uzaklık: 94 km

Hizmetler

  • Parking
  • Deniz manzaralı
  • Şömine

Açıklama

Kassandra’da (Chalkidiki) satılık 140 metrekare mezonet. Mezonet 0 oluşmaktadır, Mezonet ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, şömine, otopark, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Bülten aboneliği