320 000 €
48 €/m²
Property 14063 photo 1
Property 14063 photo 2
Property 14063 photo 3
Property 14063 photo 4
Property 14063 photo 5

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 8000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 1 km
  • Havaalanına uzaklık: 2 km

Açıklama

Satılık Arsa 6600 metrekare Selanik çevresinde. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 240 metrekare. Mülk, güzel bir dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
375 000 € 500 €/m²
  • Nesne kodu 50818
  • Metrekare 750 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
320 000 € 22 €/m²
  • Nesne kodu 53251
  • Metrekare 14000 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
300 000 € 63 €/m²
  • Nesne kodu 56396
  • Metrekare 4700 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
380 000 € 33 €/m²
  • Nesne kodu 57026
  • Metrekare 11350 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
300 000 € 323 €/m²
  • Nesne kodu 57082
  • Metrekare 926 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
450 000 € 303 €/m²
  • Nesne kodu 57091
  • Metrekare 1483 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
400 000 € 235 €/m²
  • Nesne kodu 57971
  • Metrekare 1700 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
450 000 € 68 €/m²
  • Nesne kodu 58014
  • Metrekare 6596 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
410 000 € 113 €/m²
  • Nesne kodu 58448
  • Metrekare 3600 m²
  • Denize uzaklık 16 m
Satılık
300 000 € 71 €/m²
  • Nesne kodu 59573
  • Metrekare 4182 m²
  • Denize uzaklık 3000 m

Bülten aboneliği