Satılan

Satılık - Müstakil ev 112 m² Peloponez’de

Yunanistan Mora Yarımadası Argolis
290 000 €
2589 €/m²
Property 1389 photo 1
Property 1389 photo 2
Property 1389 photo 3
Property 1389 photo 4
Property 1389 photo 5
Property 1389 photo 6
Property 1389 photo 7
Property 1389 photo 8
Property 1389 photo 9
Property 1389 photo 10
Property 1389 photo 11
Property 1389 photo 12
Property 1389 photo 13
Property 1389 photo 14
  • Nesne kodu 1389
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Müstakil ev
  • Metrekare 112 m²
  • Arazi büyüklüğü 1100 m²
  • Bölge Peloponez
  • Location Argolis (Mora Yarımadası)

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 2
  • Diğer olanaklar: мебель и электроприборы, автономное отопление и кондиционирование, электрические шторы, 300 кв.м сад
  • Denize mesafe: 1000 m
  • Havaalanına uzaklık: 150 km

Hizmetler

  • Parking
  • Deniz manzaralı
  • Şömine

Açıklama

Peloponez’de satılık 112 metrekare 0 katlı müstakil ev. Müstakil ev ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, şömine, otopark, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
285 000 € 1425 €/m²
  • Nesne kodu 59857
  • Metrekare 200 m²
  • Rooms 4
Satılık
375 000 € 3409 €/m²
  • Nesne kodu 60146
  • Metrekare 110 m²
  • Rooms 4
Satılık
365 000 € 1460 €/m²
  • Nesne kodu 61205
  • Metrekare 250 m²
  • Rooms 5
Satılık
320 000 € 2500 €/m²
  • Nesne kodu 61384
  • Metrekare 128 m²
  • Rooms 5
Satılık
310 000 € 1565 €/m²
  • Nesne kodu 62229
  • Metrekare 198 m²
  • Rooms 4
Satılık
360 000 € 2250 €/m²
  • Nesne kodu 62618
  • Metrekare 160 m²
  • Rooms 6
Satılık
420 000 € 1573 €/m²
  • Nesne kodu 62737
  • Metrekare 267 m²
  • Rooms 5
Satılık
315 000 € 4500 €/m²
  • Nesne kodu 62989
  • Metrekare 70 m²
  • Rooms 3
Satılık
290 000 € 2660 €/m²
  • Nesne kodu 63340
  • Metrekare 109 m²
  • Rooms 4

Bülten aboneliği