İstek üzeri
Property 13783 photo 1
Property 13783 photo 2
Property 13783 photo 3
Property 13783 photo 4
Property 13783 photo 5
Property 13783 photo 6
Property 13783 photo 7
Property 13783 photo 8
Property 13783 photo 9
Property 13783 photo 10
Property 13783 photo 11
Property 13783 photo 12
Property 13783 photo 13
Property 13783 photo 14
Property 13783 photo 15
Property 13783 photo 16
Property 13783 photo 17
Property 13783 photo 18
Property 13783 photo 19
Property 13783 photo 20
Property 13783 photo 21
Property 13783 photo 22
Property 13783 photo 23
Property 13783 photo 24

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2010
  • Oda sayısı: 4
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 30 m

Hizmetler

  • Havuz
  • Şömine
  • Depo

Açıklama

Mikonos’da kiralık 136 metrekare 2-katlı villa. zemin kat 2 yatak odası, salon, bir banyo mevcuttur. 1. kat bir yatak odası mevcuttur. Villa ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, şömine, klima, tente, yüzme havuzu, barbekü, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Kiralık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 8977
  • Metrekare 470 m²
  • Rooms 14
Kiralık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 13440
  • Metrekare 330 m²
  • Denize uzaklık 250 m
Kiralık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 13783
  • Metrekare 136 m²
  • Rooms 4
Satılık
3 500 000 € 12962 €/m²
  • Nesne kodu 13997
  • Metrekare 270 m²
  • Rooms 6
Kiralık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 14822
  • Metrekare 0 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
3 500 000 € 7777 €/m²
  • Nesne kodu 16861
  • Metrekare 450 m²
  • Rooms 11
Kiralık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 18712
  • Metrekare 215 m²
  • Rooms 6
Satılık
8 700 000 € 8405 €/m²
  • Nesne kodu 25277
  • Metrekare 1035 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
3 500 000 € 9722 €/m²
  • Nesne kodu 30384
  • Metrekare 360 m²
  • Rooms 7

Bülten aboneliği