25 nesneleri 2 sayfa

Satılık
630 000 € 5250 €/m²
  • Nesne kodu 65077
  • Metrekare 120 m²
  • Rooms 5
Satılık
6 500 000 € 8125 €/m²
  • Nesne kodu 14870
  • Metrekare 800 m²
  • Denize uzaklık 270 m
Satılık
3 300 000 € 7021 €/m²
  • Nesne kodu 8342
  • Metrekare 470 m²
  • Rooms 12
Satılık
3 500 000 € 12962 €/m²
  • Nesne kodu 13997
  • Metrekare 270 m²
  • Rooms 6
Satılık
3 500 000 € 7777 €/m²
  • Nesne kodu 16861
  • Metrekare 450 m²
  • Rooms 11
Satılık
8 700 000 € 8405 €/m²
  • Nesne kodu 25277
  • Metrekare 1035 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
3 500 000 € 9722 €/m²
  • Nesne kodu 30384
  • Metrekare 360 m²
  • Rooms 7
Satılık
2 200 000 € 8800 €/m²
  • Nesne kodu 42515
  • Metrekare 250 m²
  • Denize uzaklık 750 m
Satılık
2 200 000 € 8800 €/m²
  • Nesne kodu 42516
  • Metrekare 250 m²
  • Denize uzaklık 750 m
Satılık
4 250 000 € 14166 €/m²
  • Nesne kodu 8250
  • Metrekare 300 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
2 800 000 € 6407 €/m²
  • Nesne kodu 13412
  • Metrekare 437 m²
  • Denize uzaklık 2200 m
Satılık
3 400 000 € 5743 €/m²
  • Nesne kodu 26179
  • Metrekare 592 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
1 500 000 € 2500 €/m²
  • Nesne kodu 30385
  • Metrekare 600 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
1 340 000 € 5955 €/m²
  • Nesne kodu 41763
  • Metrekare 225 m²
  • Denize uzaklık 725 m

Yunanistan, Midilli’de Emlak

Midilli, Yunanistan’daki en çok aranan emlak destinasyonlarından biridir. Beyaz badanalı evleri, altın renkli plajları ve kozmopolit yaşam tarzıyla ünlü olan ada; geleneksel Kiklad (Cycladic) cazibesi ile modern konforu benzersiz bir şekilde birleştirir. İster tatil evi, ister yatırım amaçlı bir mülk, isterse daimi ikamet arıyor olun; Midilli’deki emlak seçenekleri mükemmel fırsatlar sunar.

Midilli’de Neden Emlak Almalısınız

Midilli emlakına yatırım yapmak, Akdeniz’deki en çok ziyaret edilen adalardan birinde bir eve sahip olmak demektir. Ada, uzun yaz sezonları, güçlü uluslararası profili ve lüks kiralamalara yönelik istikrarlı bir talep görür. Bu da Midilli’deki villaları, evleri ve daireleri; hem kişisel kullanım hem de yüksek kira getirileri elde etmek isteyen alıcılar için özellikle cazip kılar.

Sonsuzluk havuzları ve deniz manzaralı seçkin villalardan, göz alıcı köylerdeki geleneksel taş evlere kadar Midilli’deki mülk pazarı geniş bir stil ve bütçe yelpazesini kapsar. Pek çok ev, doğal ışığa, açık hava yaşamına ve etkileyici gün batımlarına en iyi şekilde yer vermek üzere tasarlanmıştır.

Midilli’de Emlak Satın Almak İçin Popüler Bölgeler

Midilli’de emlak için en popüler bölgelerden bazıları şunlardır:

  • Midilli Şehri (Chora): Mağazalara, restoranlara, gece hayatına ve eski limana yakın olmak isteyenler için idealdir.
  • Ornos & Agios Ioannis: Düzenli plajları, şehre kolay ulaşımı ve çok sayıda villa ile daire seçeneği bulunan aile dostu bölgeler.