Satılık - Arsa 12053 m² Sporades’de

Yunanistan Ege Adaları Sporades
İstek üzeri
Property 13718 photo 1
Property 13718 photo 2
Property 13718 photo 3
Property 13718 photo 4
Property 13718 photo 5
Property 13718 photo 6
Property 13718 photo 7
Property 13718 photo 8
  • Nesne kodu 13718
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Arsa
  • Arazi büyüklüğü 12053 m²
  • Bölge Sporades
  • Location Sporades (Ege Adaları)

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 10 m
  • En yakın şehire uzaklık: 2 km
  • Havaalanına uzaklık: 14 km

Açıklama

Satılık Arsa 12053 metrekare Sporades’de.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
270 000 € 66 €/m²
  • Nesne kodu 5530
  • Metrekare 4042 m²
  • Denize uzaklık 345 m
Satılık
700 000 € 400 000 € 134 €/m²
  • Nesne kodu 8056
  • Metrekare 2980 m²
  • Denize uzaklık 10 m
Satılık
5 000 000 € 100 €/m²
  • Nesne kodu 8058
  • Metrekare 50000 m²
Satılık
2 000 000 € 66 €/m²
  • Nesne kodu 11180
  • Metrekare 30000 m²
  • Denize uzaklık 1 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 13718
  • Metrekare 12053 m²
  • Denize uzaklık 10 m
Satılık
5 000 000 € 229 €/m²
  • Nesne kodu 19029
  • Metrekare 21776 m²
  • Denize uzaklık 250 m
Satılık
160 000 € 25 €/m²
  • Nesne kodu 22780
  • Metrekare 6400 m²
  • Denize uzaklık 105 m
Satılık
800 000 € 228 €/m²
  • Nesne kodu 22786
  • Metrekare 3500 m²
  • Denize uzaklık 425 m
Satılık
500 000 € 195 €/m²
  • Nesne kodu 27142
  • Metrekare 2564 m²
  • Denize uzaklık 250 m

Bülten aboneliği