Satılık - Arsa 2564 m² Sporades’de

Yunanistan Ege Adaları Sporades
500 000 €
195 €/m²
Property 27142 photo 1
  • Nesne kodu 27142
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Arsa
  • Arazi büyüklüğü 2564 m²
  • Bölge Sporades
  • Location Sporades (Ege Adaları)

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 250 m
  • Havaalanına uzaklık: 31 km

Açıklama

Satılık Arsa 2564 metrekare Sporades’de. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 400 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ, şehir, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
700 000 € 400 000 € 134 €/m²
  • Nesne kodu 8056
  • Metrekare 2980 m²
  • Denize uzaklık 10 m
Satılık
500 000 € 195 €/m²
  • Nesne kodu 27142
  • Metrekare 2564 m²
  • Denize uzaklık 250 m

Bülten aboneliği