Satılık - Yatırım, iş 774 m² Attiki’de

Yunanistan Attica Atina - Doğu Koropi Belediyesi
1 150 000 € 1 000 000 €
1292 €/m²
Property 7501 photo 1
Property 7501 photo 2
Property 7501 photo 3
Property 7501 photo 4
Property 7501 photo 5
Property 7501 photo 6
Property 7501 photo 7
Property 7501 photo 8
Property 7501 photo 9
Property 7501 photo 10
Property 7501 photo 11
Property 7501 photo 12
Property 7501 photo 13
Property 7501 photo 14

Ayrıntılar

  • Karlılık: 4,13%
  • Yapım Yılı: 2005
  • Denize mesafe: 13000 m
  • Havaalanına uzaklık: 7 km

Açıklama

Attiki’de satılık iş amaçlı 774 metrekare. Ticari alan 0 kattan oluşmaktadır. Yatırım, iş ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Yatırım Satılık
1 020 000 € 785 €/m²
  • Nesne kodu 14182
  • Metrekare 1298 m²
  • Denize uzaklık 25000 m
Satılık
1 500 000 € 2586 €/m²
  • Nesne kodu 27966
  • Metrekare 580 m²
  • Denize uzaklık 300 m

Bülten aboneliği