İstek üzeri
Property 12236 photo 1

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 5 m
  • Havaalanına uzaklık: 72 km

Açıklama

Satılık Arsa 54000 metrekare Volos – Pilio’da. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
70 000 € 82 €/m²
  • Nesne kodu 26498
  • Metrekare 851 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
135 000 € 96 €/m²
  • Nesne kodu 14408
  • Metrekare 1400 m²
  • Denize uzaklık 550 m
Satılık
3 000 000 € 32 €/m²
  • Nesne kodu 24194
  • Metrekare 93000 m²
  • Denize uzaklık 1 m
Satılık
120 000 € 12 €/m²
  • Nesne kodu 31448
  • Metrekare 10000 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
25 000 € 229 €/m²
  • Nesne kodu 58067
  • Metrekare 109 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
20 000 € 6 €/m²
  • Nesne kodu 44876
  • Metrekare 2964 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
100 000 € 250 €/m²
  • Nesne kodu 33050
  • Metrekare 400 m²
  • Denize uzaklık 90 m
Satılık
400 000 € 110 €/m²
  • Nesne kodu 37120
  • Metrekare 3617 m²
  • Denize uzaklık 13000 m
Satılık
1 530 000 € 35 €/m²
  • Nesne kodu 45985
  • Metrekare 43000 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
58 000 € 150 €/m²
  • Nesne kodu 58068
  • Metrekare 386 m²
  • Denize uzaklık 9000 m

Bülten aboneliği