65 nesneleri 5 sayfa

Satılık
850 000 € 3148 €/m²
  • Nesne kodu 6364
  • Metrekare 270 m²
  • Rooms 5
Satılık
630 000 € 1644 €/m²
  • Nesne kodu 6837
  • Metrekare 383 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
3 800 000 € 4222 €/m²
  • Nesne kodu 6961
  • Metrekare 900 m²
  • Denize uzaklık 25 m
Satılık
850 000 € 2707 €/m²
  • Nesne kodu 11658
  • Metrekare 314 m²
  • Rooms 9
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 12236
  • Metrekare 54000 m²
  • Denize uzaklık 5 m
Satılık
135 000 € 96 €/m²
  • Nesne kodu 14408
  • Metrekare 1400 m²
  • Denize uzaklık 550 m
Satılık
1 700 000 € 1 500 000 € 1948 €/m²
  • Nesne kodu 14687
  • Metrekare 770 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
1 600 000 € 1 300 000 € 1566 €/m²
  • Nesne kodu 11298
  • Metrekare 830 m²
  • Denize uzaklık 11 m
Satılık
380 000 € 1900 €/m²
  • Nesne kodu 24375
  • Metrekare 200 m²
  • Rooms 4
Satılık
150 000 € 30 €/m²
  • Nesne kodu 33618
  • Metrekare 5000 m²
  • Denize uzaklık 400 m

Yunanistan, Magnesia’da Gayrimenkul

Yunanistan’ın en çekici ve çeşitli bölgelerinden birini keşfedin: Magnesia. Orta Yunanistan’da yer alan Magnesia, Volos’un canlı şehir yaşamını Pelion’daki geleneksel dağ köyleri ve Pagasetic Körfezi ile Ege Denizi boyunca uzanan güzel plajlarla birleştirir. Tatil evi satın almak, kalıcı olarak yaşamak veya yatırım amaçlı bir mülk edinmek için ideal bir destinasyondur.

Magnesia’da Neden Gayrimenkul Satın Almalısınız?

Magnesia, tek bir yerde deniz, dağlar, kültür ve gastronomi açısından benzersiz bir kombinasyon sunar. Bölge karayolu ve demiryolu ile kolayca erişilebilirdir ve Volos Havalimanı sezonluk olarak birçok Avrupa destinasyonuna hizmet verir. İster canlı bir kıyı kenti, ister sakin bir sahil köyü, ister serin bir dağ kaçamağı tercih edin, Magnesia’da dikkat çekici gayrimenkul fırsatları bulacaksınız.

  • Kentsel, kıyı ve kırsal mülkler için geniş seçenek
  • Tatil kiralamaları ve turistik konaklama için güçlü talep
  • Volos’ta modern altyapı, marina, hastaneler ve üniversiteler
  • Yıl boyunca yaşam ve rekreasyon için ideal iklim

Magnesia’da Gayrimenkul için Popüler Bölgeler

Volos Şehri bölgenin kalbidir; limana, sahil şeridine (promenada) ve alışveriş bölgelerine yakın konumlarda daireler, modern evler ve ticari mülkler bulunur. Buradaki gayrimenkuller güçlü uzun vadeli kiralama potansiyeli sunar ve tüm hizmetlere erişim sağlar.