Satılan

Satılık - Müstakil ev 270 m² Selanik’te

Yunanistan Selanik Selanik - Banliyöler Pilea
550 000 € 450 000 €
1667 €/m²
Property 1160 photo 1
Property 1160 photo 2
Property 1160 photo 3
Property 1160 photo 4
Property 1160 photo 5
Property 1160 photo 6
Property 1160 photo 7
Property 1160 photo 8
Property 1160 photo 9
Property 1160 photo 10
Property 1160 photo 11
Property 1160 photo 12
Property 1160 photo 13
Property 1160 photo 14
Property 1160 photo 15

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 3
  • Oda sayısı: 6: полуподвал: зал с кухней, 2 комнаты, ванная. 1 этаж: зал с кухней, столовая, санузел. 2 этаж: 3 комнаты, 2 ванные
  • Diğer olanaklar: отопление, кухонная мебель
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 4
  • Havaalanına uzaklık: 10 km

Hizmetler

  • Parking

Açıklama

Selanik’te satılık 270 metrekare 3 katlı müstakil ev. Yarı bodrum katı bir yatak odası, salon, bir mutfak, bir banyo mevcuttur. zemin kat salon, bir mutfak, bir tuvalet mevcuttur. 1. kat 3 yatak odası, 2 banyo mevcuttur. Müstakil ev ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, otopark, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
450 000 € 2045 €/m²
  • Nesne kodu 34715
  • Metrekare 220 m²
  • Rooms 8
Satılık
610 000 € 3812 €/m²
  • Nesne kodu 39617
  • Metrekare 160 m²
  • Rooms 6
Satılık
550 000 € 1375 €/m²
  • Nesne kodu 39847
  • Metrekare 400 m²
  • Rooms 7
Satılık
450 000 € 1200 €/m²
  • Nesne kodu 42027
  • Metrekare 375 m²
  • Rooms 12
Satılık
450 000 € 1046 €/m²
  • Nesne kodu 51230
  • Metrekare 430 m²
  • Rooms 7
Satılık
550 000 € 1222 €/m²
  • Nesne kodu 59384
  • Metrekare 450 m²
  • Rooms 10
Satılık
600 000 € 2608 €/m²
  • Nesne kodu 59960
  • Metrekare 230 m²
  • Rooms 8
Satılık
500 000 € 1204 €/m²
  • Nesne kodu 60209
  • Metrekare 415 m²
  • Rooms 5

Bülten aboneliği