Satılan

Satılık - Arsa 1330 m² Kassandra’da (Chalkidiki)

Yunanistan Makedonya Halkidiki Kassandra Polikrono
200 000 €
150 €/m²
Property 113 photo 1
Property 113 photo 2
Property 113 photo 3

Ayrıntılar

  • Plaj: песчаный
  • Denize mesafe: 60 m
  • En yakın şehire uzaklık: 1 km
  • Havaalanına uzaklık: 95 km

Açıklama

Satılık Arsa 1330 metrekare Kassandra’da (Chalkidiki). Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Arsanın imarı bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
250 000 € 55 €/m²
  • Nesne kodu 38372
  • Metrekare 4500 m²
  • Denize uzaklık 650 m
Satılık
250 000 € 57 €/m²
  • Nesne kodu 40504
  • Metrekare 4327 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
250 000 € 57 €/m²
  • Nesne kodu 40505
  • Metrekare 4327 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
200 000 € 133 €/m²
  • Nesne kodu 40574
  • Metrekare 1500 m²
  • Denize uzaklık 950 m
Satılık
245 000 € 700 €/m²
  • Nesne kodu 40642
  • Metrekare 350 m²
  • Denize uzaklık 360 m
Satılık
220 000 € 26 €/m²
  • Nesne kodu 42298
  • Metrekare 8150 m²
  • Denize uzaklık 1 m
Satılık
200 000 € 50 €/m²
  • Nesne kodu 42546
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
195 000 € 35 €/m²
  • Nesne kodu 43028
  • Metrekare 5500 m²
  • Denize uzaklık 750 m
Satılık
220 000 € 22 €/m²
  • Nesne kodu 43037
  • Metrekare 10000 m²
  • Denize uzaklık 550 m
Satılık
200 000 € 48 €/m²
  • Nesne kodu 43189
  • Metrekare 4157 m²
  • Denize uzaklık 450 m

Bülten aboneliği