Satılan

Satılık - Müstakil ev 250 m² Girit’te

Yunanistan Girit Kandiye Gouves Kato Gouves
İstek üzeri
Property 1021 photo 1
Property 1021 photo 2
Property 1021 photo 3
Property 1021 photo 4
Property 1021 photo 5
Property 1021 photo 6
Property 1021 photo 7
Property 1021 photo 8
Property 1021 photo 9
Property 1021 photo 10
Property 1021 photo 11
Property 1021 photo 12

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 3
  • Plaj: песчаный
  • Oda sayısı: 9: 2 кухни, 2 столовые, 2 гостиные, кабинет, 6 спальных комнат, 3 ванные комнаты.
  • Diğer olanaklar: полное кондиционирование, солнечные панели для подогрева воды, индивидуальное отопление, спутниковое ТВ, дизайнерское освещение внутри и снаружи, интернет, телефон, сигнализация, барбекю.
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 3
  • Denize mesafe: 300 m
  • Havaalanına uzaklık: 16 km

Hizmetler

  • Parking
  • Deniz manzaralı
  • Şömine

Açıklama

Girit’te satılık 250 metrekare 3 katlı müstakil ev. Yarı bodrum katı 2 yatak odası, salon, bir mutfak, bir banyo mevcuttur. zemin kat 2 salon, bir mutfak, bir banyo mevcuttur. 1. kat 4 yatak odası, bir banyo mevcuttur. Müstakil ev ayrıca cephe olarak güneş gören taraftadır Mülk, güzel bir deniz manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, güneş enerjisi, şömine, klima, otopark, bahçe, çim, barbekü, ısıtma, alarm sistemi, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
86 000 € 934 €/m²
  • Nesne kodu 57035
  • Metrekare 92 m²
  • Denize uzaklık 9900 m
Satılık
64 000 € 771 €/m²
  • Nesne kodu 57036
  • Metrekare 83 m²
  • Denize uzaklık 9900 m
Satılık
19 000 € 475 €/m²
  • Nesne kodu 57085
  • Metrekare 40 m²
  • Denize uzaklık 15000 m
Satılık
35 000 € 673 €/m²
  • Nesne kodu 60635
  • Metrekare 52 m²
  • Rooms 2
Satılık
190 000 € 1266 €/m²
  • Nesne kodu 61231
  • Metrekare 150 m²
  • Rooms 5
Satılık
399 000 € 1117 €/m²
  • Nesne kodu 61234
  • Metrekare 357 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
49 000 € 1441 €/m²
  • Nesne kodu 61276
  • Metrekare 34 m²
  • Rooms 2
Satılık
300 000 € 1200 €/m²
  • Nesne kodu 61785
  • Metrekare 250 m²
  • Rooms 6

Bülten aboneliği