500 000 €
4167 €/m²
Property 64811 photo 1

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2026
  • Oda sayısı: 4
  • Isıtma: doğalgaz
  • Koşul: Yapım aşamasında
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Denize mesafe: 1000 m
  • Havaalanına uzaklık: 7 km

Açıklama

Selanik’te satılık 120 metrekare mezonet. Mezonet 2 oluşmaktadır, 7. kat amerikan mutfak, bir tuvalet mevcuttur. 8. kat 3 yatak odası, bir banyo mevcuttur. Mezonet ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca otopark, bahçe, asansör, garaj, ısıtma, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
475 000 € 1962 €/m²
  • Nesne kodu 32296
  • Metrekare 242 m²
  • Rooms 7
Satılık
590 000 € 2360 €/m²
  • Nesne kodu 44550
  • Metrekare 250 m²
  • Rooms 8
Satılık
620 000 € 2480 €/m²
  • Nesne kodu 51564
  • Metrekare 250 m²
  • Rooms 7
Satılık
600 000 € 3333 €/m²
  • Nesne kodu 57579
  • Metrekare 180 m²
  • Rooms 4
Satılık
480 000 € 3000 €/m²
  • Nesne kodu 61433
  • Metrekare 160 m²
  • Rooms 4
Satılık
530 000 € 2120 €/m²
  • Nesne kodu 62464
  • Metrekare 250 m²
  • Rooms 8
Satılık
450 000 € 3000 €/m²
  • Nesne kodu 63898
  • Metrekare 150 m²
  • Rooms 4
Satılık
468 000 € 3295 €/m²
  • Nesne kodu 64638
  • Metrekare 142 m²
  • Rooms 4
Önerilen Satılık
500 000 € 4166 €/m²
  • Nesne kodu 64811
  • Metrekare 120 m²
  • Rooms 4

Bülten aboneliği