Satılık - Daire 38 m² Athos’da (Chalkidiki)

Yunanistan Makedonya Halkidiki Aristo Ouranopoli Belediyesi
148 000 €
3895 €/m²
Property 63994 photo 1
Property 63994 photo 2
Property 63994 photo 3
Property 63994 photo 4
Property 63994 photo 5
Property 63994 photo 6
Property 63994 photo 7
Property 63994 photo 8
Property 63994 photo 9
Property 63994 photo 10
Property 63994 photo 11

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 2
  • Yapım Yılı: 1975
  • Yenileme yılı: 2023
  • Oda sayısı: 2
  • Isıtma: elektrikli
  • Energy Class: E
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 70 m
  • Havaalanına uzaklık: 117 km

Hizmetler

  • Depo
  • Access
  • Çift cam
  • İç merdiven
  • Tatil evi

Açıklama

Athos’da (Chalkidiki) satılık 38 metrekare daire. Daire 2. katta bulunur, 2. kat 2 yatak odası, bir mutfak, bir duşlu tuvalet, bir kiler mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir deniz manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, klima, tente, kiler bulunmaktadır. Asansörsüz bina.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
148 000 € 3894 €/m²
  • Nesne kodu 63994
  • Metrekare 38 m²
  • Rooms 2

Bülten aboneliği