25 nesneleri 2 sayfa

Satılık
70 000 € 16 €/m²
  • Nesne kodu 30528
  • Metrekare 4300 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
350 000 € 109 €/m²
  • Nesne kodu 32544
  • Metrekare 3200 m²
  • Denize uzaklık 1800 m
Satılık
330 000 € 3000 €/m²
  • Nesne kodu 60743
  • Metrekare 110 m²
  • Rooms 4
Satılık
180 000 € 2307 €/m²
  • Nesne kodu 60854
  • Metrekare 78 m²
  • Rooms 3
Satılık
1 000 000 € 3759 €/m²
  • Nesne kodu 60860
  • Metrekare 266 m²
  • Rooms 3
Satılık
160 000 € 2461 €/m²
  • Nesne kodu 61079
  • Metrekare 65 m²
  • Rooms 3
Satılık
210 000 € 2876 €/m²
  • Nesne kodu 61374
  • Metrekare 73 m²
  • Denize uzaklık 350 m
Satılık
550 000 € 4230 €/m²
  • Nesne kodu 61439
  • Metrekare 130 m²
  • Denize uzaklık 35 m
Satılık
530 000 € 1060 €/m²
  • Nesne kodu 62473
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 550 m
Satılık
265 000 € 3045 €/m²
  • Nesne kodu 62908
  • Metrekare 87 m²
  • Rooms 3
Satılık
140 000 € 2222 €/m²
  • Nesne kodu 62915
  • Metrekare 63 m²
  • Rooms 3
Satılık
93 000 € 2325 €/m²
  • Nesne kodu 62919
  • Metrekare 40 m²
  • Rooms 2
Satılık
152 000 € 2268 €/m²
  • Nesne kodu 62921
  • Metrekare 67 m²
  • Rooms 3
Satılık
152 500 € 140 000 € 2258 €/m²
  • Nesne kodu 63198
  • Metrekare 62 m²
  • Denize uzaklık 280 m

Yunanistan, Paralia Ofriniou’da Emlak

Paralia Ofriniou, Kuzey Yunanistan’daki en umut verici emlak lokasyonlarından biridir. Güzel Ege Denizi kıyısında yer alan bu sahil bölgesi; uzun kumsallar, temiz sular, rahat bir atmosfer ve mükemmel ulaşım imkânını bir araya getirir – bu da onu hem tatil amaçlı evler hem de yatırım amaçlı gayrimenkuller için ideal hale getirir.

Neden Paralia Ofriniou’dan Emlak Satın Almalısınız?

Paralia Ofriniou’daki emlak piyasası son yıllarda istikrarlı biçimde büyümüştür. Alıcılar, diğer Yunan tatil beldelerine kıyasla nispeten uygun fiyatların yanı sıra plaja yakın geniş daire, maisonette ve villa seçenekleri nedeniyle bölgeye ilgi göstermektedir.

  • Kristal berraklığında suya sahip geniş kumlu plaj
  • Gelişmiş altyapı – kafeler, tavernalar, marketler, eczaneler
  • Selanik ve Kavala havaalanlarından kolay erişim
  • Sakin, aile dostu bir ortam
  • Yaz sezonunda kiralama geliri için iyi potansiyel

Mevcut Emlak Türleri

Paralia Ofriniou’da hem yeni projeler hem de ikinci el (satışa yeniden çıkan) gayrimenkuller bulabilirsiniz. En popüler seçenekler şunlardır:

  • Daireler – kompakt stüdyo daireler ve 1–2 yatak odalı üniteler; tatil evi olarak ya da kısa dönem kiralamalar için idealdir.
  • Maisonette’ler – özel girişlere sahip iki katlı evler; daha fazla alana ihtiyaç duyan aileler için uygundur.
  • Villalar – bahçeli ya da arazi parseli olan müstakil evler; bazıları deniz manzarasına sahiptir ve plaja yakındır.