210 000 €
2800 €/m²
Property 66153 photo 1
Property 66153 photo 2
Property 66153 photo 3
Property 66153 photo 4
Property 66153 photo 5
Property 66153 photo 6
Property 66153 photo 7
Property 66153 photo 8
Property 66153 photo 9
Property 66153 photo 10
Property 66153 photo 11
Property 66153 photo 12
Property 66153 photo 13
Property 66153 photo 14
Property 66153 photo 15
Property 66153 photo 16

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 2
  • Yapım Yılı: 1975
  • Yenileme yılı: 2023
  • Oda sayısı: 3
  • Isıtma: mazot
  • Energy Class: C
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 100 m
  • Havaalanına uzaklık: 12 km

Hizmetler

  • Depo
  • Access
  • Çift cam

Açıklama

Selanik çevresinde satılık 75 metrekare daire. Daire 2. katta bulunur, 2. kat 2 yatak odası, salon, bir mutfak, bir duşlu tuvalet, bir kiler mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, güneş enerjisi, klima, bahçe, barbekü, ısıtma, kiler bulunmaktadır. Asansörsüz bina.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
260 000 € 2166 €/m²
  • Nesne kodu 36289
  • Metrekare 120 m²
  • Rooms 4
Satılık
260 000 € 2166 €/m²
  • Nesne kodu 36290
  • Metrekare 120 m²
  • Rooms 4
Satılık
300 000 € 1276 €/m²
  • Nesne kodu 38880
  • Metrekare 235 m²
  • Rooms 5
Satılık
230 000 € 3484 €/m²
  • Nesne kodu 57123
  • Metrekare 66 m²
  • Rooms 2
Satılık
260 000 € 3095 €/m²
  • Nesne kodu 60881
  • Metrekare 84 m²
  • Rooms 3
Satılık
220 000 € 2268 €/m²
  • Nesne kodu 61320
  • Metrekare 97 m²
  • Rooms 3
Satılık
175 000 € 1215 €/m²
  • Nesne kodu 63136
  • Metrekare 144 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
183 000 € 1926 €/m²
  • Nesne kodu 64682
  • Metrekare 95 m²
  • Rooms 4
Satılık
300 000 € 2542 €/m²
  • Nesne kodu 66152
  • Metrekare 118 m²
  • Rooms 4

Bülten aboneliği