Satılan

Satılık - Villa 420 m² Peloponez’de

Yunanistan Mora Yarımadası Argolis
İstek üzeri
Property 938 photo 1
Property 938 photo 2
Property 938 photo 3
Property 938 photo 4
Property 938 photo 5
Property 938 photo 6
Property 938 photo 7
Property 938 photo 8
Property 938 photo 9
Property 938 photo 10
Property 938 photo 11
Property 938 photo 12
Property 938 photo 13
Property 938 photo 14
Property 938 photo 15
Property 938 photo 16
Property 938 photo 17
Property 938 photo 18
Property 938 photo 19
  • Nesne kodu 938
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Villa
  • Metrekare 420 m²
  • Arazi büyüklüğü 600 m²
  • Bölge Peloponez
  • Location Argolis (Mora Yarımadası)
  • Oda sayısı 4

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 3
  • Oda sayısı: 4: подвал: кухня, ванная, спальня, холл, игровая комната,тренажерный зал. 1 этаж :2 салона, кухня, столовая. 2 этаж:3 спальни, ванная
  • Diğer olanaklar: большой сад и газон с автополивом, барбекю с беседкой и столом, бассейн skimmer, русское тв, тенты, сигнализация, двойные стекла, солнечная батарея для горячей воды, тренажерный зал
  • Denize mesafe: 700 m
  • Havaalanına uzaklık: 120 km

Hizmetler

  • Parking
  • Havuz
  • Şömine

Açıklama

Peloponez’de satılık 420 metrekare 3-katlı villa. Villa ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, şömine, yüzme havuzu, otopark, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
2 800 000 € 6222 €/m²
  • Nesne kodu 6497
  • Metrekare 450 m²
  • Rooms 5
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 22155
  • Metrekare 1120 m²
Satılık
1 800 000 € 15000 €/m²
  • Nesne kodu 23714
  • Metrekare 120 m²
  • Rooms 2
Satılık
640 000 € 1600 €/m²
  • Nesne kodu 33307
  • Metrekare 400 m²
  • Rooms 10
Satılık
2 500 000 € 4132 €/m²
  • Nesne kodu 57640
  • Metrekare 605 m²
  • Rooms 7
Satılık
1 800 000 € 3821 €/m²
  • Nesne kodu 62367
  • Metrekare 471 m²
  • Rooms 7
Satılık
660 000 € 3707 €/m²
  • Nesne kodu 63649
  • Metrekare 178 m²
  • Rooms 4
Satılık
470 000 € 2350 €/m²
  • Nesne kodu 66002
  • Metrekare 200 m²
  • Rooms 6

Bülten aboneliği