215 000 €
2389 €/m²
Property 8130 photo 1
Property 8130 photo 2
Property 8130 photo 3

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1983
  • Yenileme yılı: 2012
  • Oda sayısı: 4
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 6000 m
  • Havaalanına uzaklık: 44 km

Hizmetler

  • Parking
  • Şömine
  • Depo

Açıklama

Chalkidiki’de satılık 90 metrekare 1 katlı müstakil ev. Ev 3 yatak odası, amerikan mutfak, bir banyo mevcuttur. Müstakil ev ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, şömine, klima, tente, otopark, bahçe, çim, ısıtma, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
210 000 € 1909 €/m²
  • Nesne kodu 132
  • Metrekare 110 m²
  • Rooms 4
Satılık
250 000 € 1381 €/m²
  • Nesne kodu 2533
  • Metrekare 181 m²
  • Rooms 3
Satılık
240 000 € 1777 €/m²
  • Nesne kodu 2593
  • Metrekare 135 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
300 000 € 4000 €/m²
  • Nesne kodu 2954
  • Metrekare 75 m²
  • Rooms 3
Satılık
320 000 € 2318 €/m²
  • Nesne kodu 4818
  • Metrekare 138 m²
  • Rooms 4
Satılık
240 000 € 1463 €/m²
  • Nesne kodu 4988
  • Metrekare 164 m²
  • Rooms 4
Satılık
215 000 € 2388 €/m²
  • Nesne kodu 8130
  • Metrekare 90 m²
  • Rooms 4
Satılık
265 000 € 2572 €/m²
  • Nesne kodu 22348
  • Metrekare 103 m²
  • Rooms 4
Satılık
320 000 € 1333 €/m²
  • Nesne kodu 26673
  • Metrekare 240 m²
  • Rooms 7

Bülten aboneliği