1 300 000 €
144 €/m²
Property 8123 photo 1
Property 8123 photo 2
Property 8123 photo 3
Property 8123 photo 4
Property 8123 photo 5
Property 8123 photo 6
Property 8123 photo 7
Property 8123 photo 8
Property 8123 photo 9

Ayrıntılar

  • En yakın şehire uzaklık: 0,6 km
  • Havaalanına uzaklık: 26 km

Açıklama

Satılık Arsa 9000 metrekare Korfu’da. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
1 350 000 € 56 €/m²
  • Nesne kodu 9739
  • Metrekare 24000 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
1 200 000 € 240 €/m²
  • Nesne kodu 22880
  • Metrekare 5000 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
1 100 000 € 52 €/m²
  • Nesne kodu 24589
  • Metrekare 21000 m²
  • Denize uzaklık 1 m
Satılık
1 500 000 € 42 €/m²
  • Nesne kodu 30606
  • Metrekare 35000 m²
  • Denize uzaklık 5500 m
Satılık
1 180 000 € 128 €/m²
  • Nesne kodu 33244
  • Metrekare 9150 m²
  • Denize uzaklık 1 m
Satılık
1 600 000 € 75 €/m²
  • Nesne kodu 33337
  • Metrekare 21083 m²
  • Denize uzaklık 180 m
Satılık
1 100 000 € 39 €/m²
  • Nesne kodu 33701
  • Metrekare 27750 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
1 200 000 € 950 000 € 79 €/m²
  • Nesne kodu 34157
  • Metrekare 12000 m²
  • Rooms 3
Satılık
1 800 000 € 43 €/m²
  • Nesne kodu 34334
  • Metrekare 41000 m²
  • Denize uzaklık 1900 m
Satılık
1 300 000 € 18 €/m²
  • Nesne kodu 43704
  • Metrekare 70000 m²
  • Denize uzaklık 2600 m

Bülten aboneliği