Satılan

Satılık - Müstakil ev 300 m² Loutraki’de

Yunanistan Mora Yarımadası Korint Loutraki-Perachora
330 000 €
1100 €/m²
Property 783 photo 1
Property 783 photo 2
Property 783 photo 3

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 2
  • Oda sayısı: 4: 0 этаж - кухня, большой салон, спальня, балконы. 1 этаж - 3 спальни, ванная, душевая - туалет, большие веранды
  • Denize mesafe: 300 m
  • Havaalanına uzaklık: 110 km

Hizmetler

  • Parking

Açıklama

Loutraki’de satılık 300 metrekare 0 katlı müstakil ev. Müstakil ev ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, otopark, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
375 000 € 2343 €/m²
  • Nesne kodu 11406
  • Metrekare 160 m²
  • Rooms 4
Satılık
320 000 € 1523 €/m²
  • Nesne kodu 12199
  • Metrekare 210 m²
  • Rooms 7
Satılık
340 000 € 1942 €/m²
  • Nesne kodu 12219
  • Metrekare 175 m²
  • Rooms 6
Satılık
450 000 € 1666 €/m²
  • Nesne kodu 17772
  • Metrekare 270 m²
  • Rooms 7
Satılık
400 000 € 2439 €/m²
  • Nesne kodu 19273
  • Metrekare 164 m²
  • Rooms 6
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 58272
  • Metrekare 290 m²
  • Rooms 7

Bülten aboneliği