Satılan

Satılık - Daire 115 m² Girit’te

Yunanistan Girit Kandiye
270 000 €
2348 €/m²
Property 774 photo 1
Property 774 photo 2
Property 774 photo 3
Property 774 photo 4
Property 774 photo 5
Property 774 photo 6
Property 774 photo 7
Property 774 photo 8
Property 774 photo 9
Property 774 photo 10

Ayrıntılar

  • Kat: 2. kat
  • Plaj: песчаный
  • Oda sayısı: 4: 3 спальни, кухня, салон, столовая, 2 ванные комнаты
  • Havaalanına uzaklık: 70 km

Hizmetler

  • Deniz manzaralı
  • Asansör

Açıklama

Girit’te satılık 115 metrekare daire. Daire bulunur, Daire ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, asansör, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
330 000 € 2538 €/m²
  • Nesne kodu 61995
  • Metrekare 130 m²
  • Rooms 4
Satılık
278 000 € 260 000 € 2321 €/m²
  • Nesne kodu 62006
  • Metrekare 112 m²
  • Rooms 3
Satılık
255 000 € 2550 €/m²
  • Nesne kodu 62028
  • Metrekare 100 m²
  • Rooms 3
Satılık
225 000 € 4017 €/m²
  • Nesne kodu 62165
  • Metrekare 56 m²
  • Rooms 3
Satılık
370 000 € 3008 €/m²
  • Nesne kodu 62338
  • Metrekare 123 m²
  • Rooms 4
Önerilen Satılık
372 000 € 6098 €/m²
  • Nesne kodu 62868
  • Metrekare 61 m²
  • Rooms 3
Önerilen Satılık
380 000 € 2111 €/m²
  • Nesne kodu 63043
  • Metrekare 180 m²
  • Denize uzaklık 3600 m
Satılık
240 000 € 3076 €/m²
  • Nesne kodu 63234
  • Metrekare 78 m²
  • Rooms 3
Satılık
280 000 € 3181 €/m²
  • Nesne kodu 63322
  • Metrekare 88 m²
  • Rooms 2
Önerilen Satılık
340 000 € 5964 €/m²
  • Nesne kodu 63899
  • Metrekare 57 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği