Satılan

Satılık - Daire 115 m² Girit’te

Yunanistan Girit Kandiye
270 000 €
2348 €/m²
Property 774 photo 1
Property 774 photo 2
Property 774 photo 3
Property 774 photo 4
Property 774 photo 5
Property 774 photo 6
Property 774 photo 7
Property 774 photo 8
Property 774 photo 9
Property 774 photo 10

Ayrıntılar

  • Kat: 2. kat
  • Plaj: песчаный
  • Oda sayısı: 4: 3 спальни, кухня, салон, столовая, 2 ванные комнаты
  • Havaalanına uzaklık: 70 km

Hizmetler

  • Deniz manzaralı
  • Asansör

Açıklama

Girit’te satılık 115 metrekare daire. Daire bulunur, Daire ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, asansör, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
320 000 € 4000 €/m²
  • Nesne kodu 50278
  • Metrekare 80 m²
  • Rooms 2
Satılık
300 000 € 2542 €/m²
  • Nesne kodu 56377
  • Metrekare 118 m²
  • Rooms 4
Satılık
395 000 € 5984 €/m²
  • Nesne kodu 56907
  • Metrekare 66 m²
  • Rooms 2
Satılık
356 000 € 5650 €/m²
  • Nesne kodu 56909
  • Metrekare 63 m²
  • Rooms 2
Satılık
290 000 € 4461 €/m²
  • Nesne kodu 61390
  • Metrekare 65 m²
  • Rooms 2
Satılık
282 312 € 4481 €/m²
  • Nesne kodu 61854
  • Metrekare 63 m²
  • Rooms 3
Satılık
278 000 € 260 000 € 2321 €/m²
  • Nesne kodu 62006
  • Metrekare 112 m²
  • Rooms 3
Satılık
255 000 € 2550 €/m²
  • Nesne kodu 62028
  • Metrekare 100 m²
  • Rooms 3
Satılık
280 000 € 3181 €/m²
  • Nesne kodu 63322
  • Metrekare 88 m²
  • Rooms 2
Satılık
270 000 € 1636 €/m²
  • Nesne kodu 64486
  • Metrekare 165 m²
  • Denize uzaklık 1300 m

Bülten aboneliği