Property 7610 photo 1
Property 7610 photo 2
Property 7610 photo 3
Property 7610 photo 4
Property 7610 photo 5
Property 7610 photo 6
Property 7610 photo 7
Property 7610 photo 8
Property 7610 photo 9
Property 7610 photo 10
Property 7610 photo 11
Property 7610 photo 12
Property 7610 photo 13
Property 7610 photo 14
Property 7610 photo 15
Property 7610 photo 16
Property 7610 photo 17
Property 7610 photo 18
Property 7610 photo 19

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 3
  • Yapım Yılı: 2001
  • Oda sayısı: 10
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 7
  • WCs: 7
  • Denize mesafe: 1000 m
  • Havaalanına uzaklık: 25 km

Hizmetler

  • Parking
  • Şömine
  • Depo

Açıklama

Attiki’de satılık 342 metrekare 3 katlı müstakil ev. Yarı bodrum katı 2 yatak odası, amerikan mutfak, bir banyo, bir tuvalet, bir kiler mevcuttur. zemin kat 3 yatak odası, amerikan mutfak, bir banyo, 3 tuvalet mevcuttur. 1. kat 2 yatak odası, amerikan mutfak, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Müstakil ev ayrıca cephe olarak güneş gören taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir deniz manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, güneş enerjisi, şömine, otopark, bahçe, barbekü, ısıtma, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
650 000 € 1969 €/m²
  • Nesne kodu 24120
  • Metrekare 330 m²
  • Rooms 11
Satılık
660 000 € 6947 €/m²
  • Nesne kodu 27967
  • Metrekare 95 m²
  • Rooms 3
Satılık
600 000 € 1500 €/m²
  • Nesne kodu 29458
  • Metrekare 400 m²
  • Rooms 10
Satılık
600 000 € 1188 €/m²
  • Nesne kodu 30111
  • Metrekare 505 m²
  • Rooms 10
Satılık
650 000 € 2173 €/m²
  • Nesne kodu 30273
  • Metrekare 299 m²
  • Rooms 10
Satılık
580 000 € 3866 €/m²
  • Nesne kodu 37582
  • Metrekare 150 m²
  • Rooms 3
Satılık
650 000 € 1857 €/m²
  • Nesne kodu 38393
  • Metrekare 350 m²
  • Rooms 7
Satılık
650 000 € 2363 €/m²
  • Nesne kodu 41560
  • Metrekare 275 m²
  • Rooms 8
Satılık
580 000 € 2577 €/m²
  • Nesne kodu 48778
  • Metrekare 225 m²
  • Rooms 9
Satılık
580 000 € 2748 €/m²
  • Nesne kodu 49250
  • Metrekare 211 m²
  • Denize uzaklık 4000 m

Bülten aboneliği