Satılan
Property 7576 photo 1
Property 7576 photo 2
Property 7576 photo 3
Property 7576 photo 4
Property 7576 photo 5
Property 7576 photo 6
Property 7576 photo 7
Property 7576 photo 8
Property 7576 photo 9
Property 7576 photo 10
Property 7576 photo 11

Ayrıntılar

  • Karlılık: 4,14%
  • Yapım Yılı: 2010
  • Oda sayısı: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 7000 m
  • Havaalanına uzaklık: 25 km

Hizmetler

  • Parking
  • Asansör
  • Depo

Açıklama

Selanik’te satılık 47 metrekare daire. Daire 2. katta bulunur, 2. kat bir yatak odası, amerikan mutfak, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, otopark, asansör, ısıtma, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Önerilen Kiralık
den 600 € 12 €/m²
  • Nesne kodu 66007
  • Metrekare 50 m²
  • Rooms 2
Satılık
122 000 € 3485 €/m²
  • Nesne kodu 66028
  • Metrekare 35 m²
  • Rooms 2
Satılık
175 000 € 4166 €/m²
  • Nesne kodu 66030
  • Metrekare 42 m²
  • Rooms 2
Satılık
250 000 € 5102 €/m²
  • Nesne kodu 66031
  • Metrekare 49 m²
  • Rooms 3
Satılık
178 000 € 4450 €/m²
  • Nesne kodu 66033
  • Metrekare 40 m²
  • Rooms 2
Kiralık
den 750 € 5 €/m²
  • Nesne kodu 66039
  • Metrekare 130 m²
  • Rooms 4
Satılık
470 000 € 4086 €/m²
  • Nesne kodu 66045
  • Metrekare 115 m²
  • Rooms 4
Önerilen Satılık
60 000 € 659 €/m²
  • Nesne kodu 66064
  • Metrekare 91 m²
  • Rooms 3
Kiralık
den 450 € /yıl başına 12 €/m²
  • Nesne kodu 66083
  • Metrekare 35 m²
  • Rooms 1

Bülten aboneliği