Satılık - Arsa 7700 m² Kassandra’da (Chalkidiki)

Yunanistan Makedonya Halkidiki Kassandra Poseidi
685 000 €
88 €/m²
Property 7439 photo 1
Property 7439 photo 2
Property 7439 photo 3
Property 7439 photo 4
Property 7439 photo 5
Property 7439 photo 6
Property 7439 photo 7
Property 7439 photo 8
Property 7439 photo 9
Property 7439 photo 10

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 400 m
  • Havaalanına uzaklık: 69 km

Açıklama

Satılık Arsa 7700 metrekare Kassandra’da (Chalkidiki). Şehir planının bir parçasıdır. Daire ruhsatlı 200 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
750 000 € 49 €/m²
  • Nesne kodu 2496
  • Metrekare 15217 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
780 000 €
  • Nesne kodu 2678
  • Metrekare 0 m²
  • Denize uzaklık 750 m
Satılık
1 000 000 € 17 €/m²
  • Nesne kodu 2761
  • Metrekare 56000 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
750 000 € 173 €/m²
  • Nesne kodu 3597
  • Metrekare 4320 m²
  • Denize uzaklık 30 m
Satılık
1 000 000 € 100 €/m²
  • Nesne kodu 4692
  • Metrekare 10000 m²
  • Denize uzaklık 1300 m
Satılık
600 000 € 86 €/m²
  • Nesne kodu 6659
  • Metrekare 6930 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
685 000 € 88 €/m²
  • Nesne kodu 7439
  • Metrekare 7700 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
600 000 € 49 €/m²
  • Nesne kodu 8238
  • Metrekare 12200 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
850 000 € 53 €/m²
  • Nesne kodu 8547
  • Metrekare 16000 m²
  • Denize uzaklık 2900 m
Satılık
600 000 € 113 €/m²
  • Nesne kodu 10114
  • Metrekare 5300 m²
  • Denize uzaklık 500 m

Bülten aboneliği