20 000 €
2 €/m²
Property 7271 photo 1
Property 7271 photo 2
Property 7271 photo 3

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 9000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 1 km
  • Havaalanına uzaklık: 40 km

Açıklama

Satılık Arsa 8150 metrekare Chalkidiki’de. Arazi arsası yaşam alanı inşası için tasarlanmamıştır. Şehir planının dışındadır . Mülk, güzel bir deniz manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
20 000 € 2 €/m²
  • Nesne kodu 7271
  • Metrekare 8150 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
18 000 € 90 €/m²
  • Nesne kodu 8044
  • Metrekare 200 m²
  • Denize uzaklık 26500 m
Satılık
20 000 € 20 €/m²
  • Nesne kodu 56432
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 2800 m
Önerilen Satılık
18 000 € 15 000 € 97 €/m²
  • Nesne kodu 60478
  • Metrekare 154 m²
  • Denize uzaklık 24000 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 60560
  • Metrekare 1020 m²
  • Denize uzaklık 1200 m
Kiralık
den 25 000 € /yıl başına 13 €/m²
  • Nesne kodu 61758
  • Metrekare 1800 m²
  • Denize uzaklık 10 m
Satılık
21 000 € 42 €/m²
  • Nesne kodu 63826
  • Metrekare 496 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
23 000 € 106 €/m²
  • Nesne kodu 64560
  • Metrekare 216 m²
  • Denize uzaklık 100 m

Bülten aboneliği