Satılık - Arsa 450 m² Pieria’da

Yunanistan Makedonya Pieria
90 000 €
200 €/m²
Property 7088 photo 1
Property 7088 photo 2

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 8
  • Denize mesafe: 8000 m
  • Havaalanına uzaklık: 46 km

Açıklama

Satılık Arsa 450 metrekare Pieria’da. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 400 metrekare. Mülk, güzel bir dağ, şehir manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
130 000 € 325 €/m²
  • Nesne kodu 53304
  • Metrekare 400 m²
  • Denize uzaklık 750 m
Satılık
120 000 € 255 €/m²
  • Nesne kodu 10484
  • Metrekare 469 m²
  • Denize uzaklık 5500 m
Satılık
74 000 € 92 €/m²
  • Nesne kodu 61450
  • Metrekare 800 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
75 000 € 126 €/m²
  • Nesne kodu 47236
  • Metrekare 592 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
90 000 € 45 €/m²
  • Nesne kodu 57336
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 2200 m
Satılık
90 000 € 22 €/m²
  • Nesne kodu 35639
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
97 000 € 242 €/m²
  • Nesne kodu 51914
  • Metrekare 400 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
80 000 € 153 €/m²
  • Nesne kodu 30759
  • Metrekare 520 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
87 000 € 348 €/m²
  • Nesne kodu 52123
  • Metrekare 250 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
110 000 € 15 €/m²
  • Nesne kodu 32075
  • Metrekare 7000 m²
  • Denize uzaklık 2000 m

Bülten aboneliği