Şirket hakkında
Hakkımızda
Şirket albümü
Ekibimiz
+30 2310 591 431
Güvenlik Sistemi Kurulumu
Satılık - Arsa 147 m² Atina’da
Yunanistan
Attica
Pire
Pire Merkez - Liman
Pire - Merkez
500 000 €
3401 €/m²
Nesne kodu
6655
Satılık, Kiralık
Satılık
Tip
Arsa
Arazi büyüklüğü
147 m²
Bölge
Atina
Location
Pire - Merkez (Merkez - Liman) | Pire (Attica)
Ayrıntılar
Denize mesafe:
2000 m
Havaalanına uzaklık:
26 km
Açıklama
Satılık Arsa 147 metrekare Atina’da.
Konum
Benzer öğeler
Satılık
600 000 €
520 000 €
1428 €/m²
Arsa
Atina
Nesne kodu
49447
Metrekare
364 m²
Denize uzaklık
3000 m
Satılık
475 000 €
417 €/m²
Arsa
Atina
Nesne kodu
53072
Metrekare
1139 m²
Denize uzaklık
22000 m
Satılık
540 000 €
2076 €/m²
Arsa
Atina
Nesne kodu
56243
Metrekare
260 m²
Denize uzaklık
230 m
Satılık
460 000 €
707 €/m²
Arsa
Atina
Nesne kodu
56993
Metrekare
650 m²
Denize uzaklık
16800 m
Satılık
420 000 €
1494 €/m²
Arsa
Atina
Nesne kodu
56996
Metrekare
281 m²
Denize uzaklık
15000 m
Satılık
510 000 €
2015 €/m²
Arsa
Atina
Nesne kodu
57347
Metrekare
253 m²
Denize uzaklık
5600 m
Satılık
440 000 €
1600 €/m²
Arsa
Atina
Nesne kodu
57399
Metrekare
275 m²
Denize uzaklık
6700 m
Satılık
630 000 €
2520 €/m²
Arsa
Atina
Nesne kodu
58136
Metrekare
250 m²
Denize uzaklık
1600 m
Satılık
670 000 €
893 €/m²
Arsa
Atina
Nesne kodu
59219
Metrekare
750 m²
Denize uzaklık
1200 m
Satılık
440 000 €
2268 €/m²
Arsa
Atina
Nesne kodu
60631
Metrekare
194 m²
Denize uzaklık
1000 m
Aydan Iskenderova
+30 210 325 4150
Gayrimenkul hakkında daha ayrıntılı bilgi isteyin.
Gayrimenkulü görmek için randevu isteme.
Bu web sitesine, gönderdiğim bilgilerimi saklamasını kabul ediyorum.
Entresol
2. kat
3. kat
4. kat
5. kat
6. kat
7. kat
8. kat
8. kat ve yukarı
Çatı katı
Çatı katı
1. kat
Kata
--
bodrum katı
zemin kat
Entresol
2. kat
3. kat
4. kat
5. kat
6. kat
7. kat
8. kat
8. kat ve yukarı
Çatı katı
Çatı katı
1. kat
Mikonos
12 Adalar